340

اختراعات ثبت شده


130

شرکت ثبت شده


160

برند ثبت شده


70

طرح توجیهی


115

سایر قراردادهامعرفی و خط مشی شرکت


دفتر اصلی شرکت خلاق رویان جوان در پارک علم و فناوری استان مرکزی مستقر بوده و در ارتباط مستمر با مرکز مالکیت معنوی ایران، سازمان جهانی مالکیت فکری WIPO، فن بازار منطقه ‏ای، شرکت شهرک ‏های صنعتی و اتاق بازرگانی استان مرکزی‏ می‏باشد.مهمترین و بالاترین هدف موسسان این شرکت تحقق دانشگاه‏های ‏کارآفرین، تجاری ‏سازی اختراعات و راه اندازی فعّال بخش تحقیق و توسعه شرکتهای صنعتی و تولیدی بوده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد. به لطف پروردگار متعال و اعتماد دانشگاه و صنعت، شرکت خلاق رویان جوان مسیر هدفمندی را برای ساختن پلی محکم و دو سویه میان این دو رکن اساسی پیشرفت کشور، برای آینده کاری خود تعیین نموده است.

کارشناسان و مشاوران هر دفتر بصورت مداوم موظف به گذراندن دوره‏ های ملی و بین‏ المللی برگزار شده در زمینه‏ تخصصی فعالیت خود می‏باشند. همچنین مدیران این شرکت، موفق به کسب بورسیه رایگان تحصیلی از سازمان جهانی مالکیت فکری WIPO شده ‏اند. این شرکت با افتخار اعلام می‏دارد که تاکنون بیش از 2318 قرارداد از سراسر ایران منعقد نموده و بیش از 95 درصد آنها را نیز با موفقیت به پایان رسانده است.


دفتر مالکیت فکری جوان

یکی از قدیمی ‏ترین و اصلی ترین دفاتر مستقر در این شرکت است که خدمات مختلفی از جمله: مشاوره و راهنمایی کسب و کارهای نوپا، مشاوره و ثبت انواع مالکیت فکری (اختراع، علامت تجاری، طرح صنعتی و نشان جغرافیایی) و مشاوره طرح دعاوی مرتبط با انواع مالکیت فکری فعالیت دارد. کارشناسان ثبت و مشاوران این دفتر، تاکنون در بیش از 500 ساعت کارگاه داخلی و بیش از 400 ساعت کارگاه بین‏ المللی در زمینه‏ های مختلفی از جمله ثبت انواع مالکیت فکری، پرورش ایده‏ ها، سرچ تخصصی پتنت و تجاری‏ سازی ایده ‏ها و ... شرکت نموده ‏اند. همچنین اعضای کمیته تخصصی ثبت اختراعات این دفتر، موفق به کسب بورسیه رایگان تحصیلی از سازمان جهانی مالکیت فکری WIPO شده‏ اند. این گروه با افتخار اعلام می‏دارد که تاکنون بیش از 340 اظهارنامه اختراع در ایران، بیش از 20 اظهارنامه را طبق معاهدات بین‏ المللی PCT و پاریس و بیش از 160 ‏اظهارنامه علامت و طرح‏ صنعتی نیز به ثبت رسانده و در روند داوری و سرچ تخصصی بیش از 400 پرونده مالکیت فکری همکاری داشته است.

عضویت در سایت


گروه خدمات اداری جوان

یک هسته متشکل از کارشناسان جوان و زبردست برای ارائه خدمات ثبتی مرتبط با اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری است. کارشناسان این گروه آماده ارائه خدمات به تمامی ‏اشخاص حقیقی و حقوقی در کمترین زمان ممکن و با صرف حداقل هزینه به نسبت سایر نهادها با فعالیت مشابه می‏باشند. ضمن اینکه فعالیت آنها تحت نظارت مستقیم ارگان‏های ‏دولتی است. این گروه با افتخار اعلام می‏دارد که تاکنون بیش از 130 شرکت و موسسه در ایران، بیش از 50 قرارداد مرتبط با سایر خدمات اداری ذکر شده داشته است.

عضویت در سایت


گروه دانش بنیان

کارشناسان و مشاوران گروه دانش بنیان اشخاص حقوقی را در راه کسب عنوان دانش بنیانی برای محصولات و خدمات راهنمایی نموده و پیش از تنظیم درخواست در سامانه، شرایط شخص حقوقی را برای دریافت حداکثر امتیازات و حمایتهای معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری تغییر داده و مستندات لازم را گردآوری خواهند نمود. همچنین به تازگی یک تیم بازاریاب به صورت تخصصی در حوزه بازاریابی محصولات دانش بنیان و اختراعات دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی داخل کشور در بازارهای داخلی و خارجی فعالیت خود را در این گروه آغاز نموده اند.

عضویت در سایت


گروه ارتباط با صنعت

گروه ارتباط با صنعت یکی دیگری از واحدهای تخصصی شرکت خلاق رویان جوان می‏باشد که در زمینه‏ های،نیازسنجی صنایع، شرکت‏های ‏تولیدی و خدماتی و رفع آنها توسط اعضاء هیات علمی‏ دانشگاه ها،اجرای فعالیت‏های ‏علمی ‏نیاز محور و همسو با نیازهای جوامع بشری،ارائه، تشریح و بازاریابی کلیه فناوری ها تولیدی اعم از سطح بالا، میانی و سطح پایین،جذب و تبدیل ایده ها، ابتکارات و نوآوری ها به تولید و مشاغل پایدار،حمایت، هدایت و جهت دهی نوآوری ها و تولید فناوری‏های ‏برتر،انجام کلیه امور صفر تا صد تجاری سازی تحقیقات، ابتکارات و اختراعات،مشاوره در زمینه عقد قراردادهای واگذاری (اختراعات)،تنظیم مجوزهای بهره‏ برداری انواع مالکیت فکری در ایران (licensing)،کمک به مخترعین و محققین در انتقال یافته‏ های علمی ‏به سازمان‏ها، موسسات و بنگاه‏های اقتصادی به کلیه اشخاص مشاوره ارائه داده و قرارداد همکاری تنظیم خواهد نمود.

عضویت در سایت